krosny

guestbook

Feel free to leave us a message!

Rubens Soares

27.01.2022, Aparecida , São Paulo Brasil

Parabéns, por seu trabalho ,conheci através do youtube do Mozarte muito bom mesmo.

Cathy

06.05.2021, Massachusetts/USA

Your Evolution of Dance video is astoundingly great!!!! Great dancing and perfect facial expressions. Wish the dance parts lasted longer, as they are so well done. I can't stop watching and laughing, and am going to start dancing along!! Thank you!!

Marla

21.09.2014, Chicago/USA

Panie Ireneuszu, idac na grupe Mozarta nic nie wiedzialam o pana istnieniu. Po wystepie zostalam milosniczka pana talentu. Przednia zabawa, z klasa i na poziomie. Publicznosc w Copernicus Center zgotowala wam stojaca owacje. Mam nadzieje, ze jeszcze pana u nas zobaczymy. Dawno nie widzialam ani nie slyszalam rozbawionego meza jak po pana wystepie. Dziekuje za wspaniala zabawe.

Barbara Idziak

12.01.2014, Elbląg

Serdecznie Pana witam i pozdrawiam. Uwielbiam z mężem oglądać Pana występy,ale marzę o tym,aby zobaczyć Pana na żywo. Serdecznie pozdrawiam Pana oraz Pana Rodzinę. Barbara. :)

Alexis

17.11.2013, Rybnik

Witam, Widziałam Pana pantomimę "Monalisa" gdzie występował Pan z Panem Wodeckim. Pan jest boski, uwielbiam na Pana patrzeć. Pozdrawiam gorąco.

Kuba

01.07.2013

Witam,
w środę 17 lipca będę na Pana występach po raz pierwszy. I mam nadzieje, że będą tak samo świetne jak dotychczas. :) Będę uczęszczał od września do teatru pantomimicznego. Jest Pan moim idolem :)

Zbyszek

09.06.2013

Własnie oglądnąłem ROBOTA w TV. REWELACJAAA!!! WIELKI SZACUNEK ZA NIEUSTAJĄCY ROZWÓJ I CIĘŻKĄ PRACĘ!
POZDRAWIAM:)
Zbyszek

Asia

18.04.2012

Byłam dziś na Twoim występie w Bielsku. Na żywo jesteś jeszcze bardziej błyskotliwy niż na ekranie. Umiałam się do łez. Dziękuję Ci za to bardzo :D

Vanhie Johan

26.10.2011

I saw your show "A point of view" in Kortrijk yesterday. Very good and humoures pantomime. You have a hilarious view on dayly live. I love it. Have also seen the MozART group in Humorologie. Great quality and great humour. I made some publicity on facebook and on my website for your next shows in Belgium. Succes, lovely dvd with fine souvenirs, and unseen scenes.

Natan

09.07.2011

Strasznie mi się podobają Twoje występy! Są naprawdę oryginalne i pomysłowe, o wiele zabawniejsze od tępego humoru dzisiejszej telewizji. Super!!! Przyjedź do Wrocławia!